Vánoční stromek, stromky a stromečky, prodej Brno a okolí

Již od roku 2006 pro vás zajišťujeme prodej vánočních stromků v Brně a okolí a pro letošní Vánoce jsme připravili i aktualizované webové stránky. Nabízíme široký sortiment druhů i velikostí vánočních stromečků z garantovaným původem z ČR z oblasti Drahanské vrchoviny, najdete u nás tyto druhy stromů: smrk stříbrný, smrk pichlavý, borovice černá a jedle normandská v různých velikostech, 
od vánočních stromů, přes vánoční stromky až po vánoční stromečky. Vánoční stromky, které na našich  prodejních místech v Brně a okolí najdete, prodáváme mimo jedlí v ceně za kus, u smrků a borovic je tedy jedno, jestli si koupíte opravdový strom nebo menší stromeček. Pokud chcete mít jistotu, že na Vás ještě stromek zbude, objednejte si ho online. Jestli se Vám nechce kvůli vánočnímu stromečku z teplého domova, rádi vám stromek dovezeme až domů. A pro ty, kteří rádi vybírají, přijďte se podívat na naše prodejní místa vánočních stromků v Brně a okolí.


Tak šťastné a veselé!

Stromky řezané

Smrk stříbrný540 Kč
Smrk pichlavý540 Kč
Borovice černá550 Kč
Jedle normandská 100–150 cm570 Kč
Jedle normandská 150–200 cm690 Kč
Jedle normandská 200 cm a větší1090 Kč

Stromky v květináči

Stromky v květináči se pěstují rovněž na plantážích z oblasti Drahanské vrchoviny, v průběhu listopadu jsou vyrývány i s kořenovým balem a vkládány do květináčů.Pro přežití a následné vysazení je třeba zachovat určitý postup: Než stromek přijde do pokojové teploty je třeba ho aklimatizovat v přechodové místnosti cca 7 dní, kde je teplota v rozmezí cca 10-15 stupňů (studená chodba, garáž, sklep ......) poté ho můžeme dát do obytné místnosti na maximálně 5-7 dní. Následně ho přemístit zpět do přechodové místnosti a zhruba po týdnu se může dát ven. Po celou dobu je nutné přiměřeně stromek zalévat. Při mrazech je vhodné ho nechat v chladné místnosti, aby nepromrzl kořenový bal. Velikosti se pohybují v rozmezí 80-130 cm včetně květináče.


Jedle normandská750 Kč
Rozvoz až domů po Brně300 Kč
Rozvoz až domů mimo BrnoIndividuálně dle dohody