Prodávám stromky již 18 let

Už 18 let pro Vás vybírám ty nejkrásnější vánoční stromky přímo z tuzemské půdy, abyste mohli zažít ten pravý vánoční čas s vůní čerstvého jehličí. Rozumím tomu, jak důležitá je kvalita a svěžest – a proto každý stromek opouští půdu co nejpozději, aby k Vám přišel co nejčerstvější!


Přijďte osobně do jedné z prodejen, kde vás vřele přivítá můj skvělý kolektiv a vyberte si svůj stromek, nebo hoďte jehličnaté starosti za hlavu a my vám váš stromek doručíme až ke dveřím.


omne-2

Zde náš příběh nekončí

Ale radost z prodeje nekončí jen u kvalitního stromku – každoročně z výdělku finančně podporuji odvážnou Elišku Spurnou z brněnských Židenic, která bojuje se spinální svalovou atrofií.


"Každá větvička, kterou prodáme, nese s sebou jiskru vánočního ducha. Nechť každý prodaný stromek vyzařuje nejen zelenou krásu, ale i světlo pohody, naději a radosti, která se rozsvítí v očích rodin. Jsme ti, kdo rozdávají nejen stromky, ale i úsměvy. Přeji Vám krásné předvánoční období plné světla, pokoje a příprav na ty nejhezčí sváteční chvíle.“Jiří Kyjovský